VIDEO: Bití obuškem a řezání nůžkami. Ostraha obchodního domu opakovaně týrala bezdomovce
Policie obvinila tři pracovníky ostrahy obchodního domu v centru Prahy, kteří podle ní nejméně v osmi případech bezdůvodně napadli a týrali bezdomovce. Podle kriminalistů je kopali, bili pěstmi i teleskopickými obušky nebo je řezali noži a nůžkami, násilnosti si navíc natáčeli na mobil. Trojici ve věku 19 až 21 let hrozí v případě odsouzení až osm let vězení, hlavní podezřelý je ve vazbě, uvedl ve středu na policejním webu mluvčí Richard Hrdina. Policisté podle něj pátrají po dalších…
