VIDEO: Bití obuškem a řezání nůžkami. Ostraha obchodního domu opakovaně týrala bezdomovce

Policie obvinila tři pracovníky ostrahy obchodního domu v centru Prahy, kteří podle ní nejméně v osmi případech bezdůvodně napadli a týrali bezdomovce. Podle kriminalistů je kopali, bili pěstmi i teleskopickými obušky nebo je řezali noži a nůžkami, násilnosti si navíc natáčeli na mobil. Trojici ve věku 19 až 21 let hrozí v případě odsouzení až osm let vězení, hlavní podezřelý je ve vazbě, uvedl ve středu na policejním webu mluvčí Richard Hrdina. Policisté podle něj pátrají po dalších…

Přečtěte si celý zdrojový článek