Šéf podsvětí měl sedět za mřížemi. Policie ho přistihla v Rolls-Royce. Německo řeší volný režim ve věznici
Šéf podscětí měl sedět za mřížemi. Místo toho ho policie zachytila za volantem luxusního Rolls-Royce při dopravním přestupku. Německem otřásá skandál kolem věznice v Euskirchenu, kde podle vyšetřovatelů dozorci za úplatky umožňovali vybraným zločincům volný pohyb mimo vězení. Informuje Bild.
