Čas u obrazovek děti jen odsunou, míní ODS k zákazu mobilů. Nerelevantní, oponuje Motorista
Plošný zákaz mobilních telefonů ve školách podle místopředsedkyně sněmovního školského výboru Renaty Zajíčkové (ODS) nevede ke snížení času, který děti tráví na digitálních zařízeních, ani ke snížení rizika závislostí. Pedagožka a manažerka školských zařízení odkázala na zahraniční studie, podle nichž se používání mobilů po zavedení zákazů pouze přesouvá do odpoledních a večerních hodin. Koaliční místopředseda výboru Miroslav Krejčí (za Motoristé sobě) naopak nevidí celkový čas jako zásadní…
