„V4 je zpět,“ oznámil Magyar. Premiéři se shodli na posílení spolupráce

Premiéři Česka, Maďarska, Polska a Slovenska se shodli na posílení spolupráce v rámci Visegrádské skupiny (V4),, oznámil maďarský premiér Péter Magyar po schůzce se svými protějšky Andrejem Babišem, Donaldem Tuskem a Robertem Ficem na zámku v Gödöllő u Budapešti.

Přečtěte si celý zdrojový článek