Policie obvinila z trestného činu dva fanoušky Slavie, celá další stovka při derby spáchala přestupek

Kriminalisté kvůli incidentu na květnovém předčasně ukončeném derby mezi Slavií a Spartou obvinila dva lidi z trestného činu výtržnictví, jednoho z nich navíc i z nebezpečného vyhrožování brankáři hostujícího týmu. Hrozí za to až dva roky vězení, informoval ve středu pražský policejní mluvčí Jan Daněk. Skoro stovka fanoušků, kterou policie ztotožnila, spáchala přestupek proti veřejnému pořádku. Ve správním řízení mohou dostat pokutu až 10 000 korun. Utkání se kvůli výtržnostem domácích fanoušků…

Přečtěte si celý zdrojový článek