Uchopení moci nebo jen prezidentská kampaň?

Je velmi neblahé, že se dnes mnozí mohou vydávat za hranice práva, aniž by za to byli voláni k odpovědnosti. Život v neprávním státě je pro velkou většinu občanů, zvláště ekonomicky slabých, nepříjemně tísnivý.

Přečtěte si celý zdrojový článek