Pavel po jednání s Babišem: Ke shodě nedošlo. Žalobu nechystám
K dohodě mezi prezidentem a premiérem ohledně zastoupení ČR na červencového summitu NATO v Ankaře nedošlo. Po ranním jednání s premiérem Andrejem Babišem na Hradě to novinářům oznámil prezident Petr Pavel. Vláda o delegaci bude jednat ještě v červnu, dodal Pavel s tím, že na svojí účasti trvá. Kompetenční žalobu k Ústavnímu soudu, kterou včera prezident zmínil, zatím podat nehodlá. Považuje ji za krajní možnost.
