Písecká radnice vyvěsila na oslavy americkou a sovětskou vlajku. Přišla na ni policie
Písecká radnice u příležitosti výročí konce druhé světové války, kdy počátkem května 1945 do města přijela nejprve americká a posléze sovětská vojska, vyvěsila americkou a sovětskou vlajku. V Písku se tradičně konaly velkolepé oslavy i přímo na náměstí u radnice. V pátek ale starostovi města telefonovala police, že sovětská vlajka se musí sundat, protože od 1. ledna je to zakázané. „Politický bizárek“ popsal starosta Písku Michal Čapek (ANO) na Facebooku.
