Íránu je nutné vzít obohacený uran, válka ještě neskončila, řekl Netanjahu
Válka s Íránem ještě neskončila, je nutné mu vzít obohacený uran a odstranit zařízení na jeho obohacování, řekl v dnešním rozhovoru stanici CBS izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Mezi Izraelem, Spojenými státy a Íránem nyní panuje příměří, Teherán a Washington vedou nepřímá jednání o ukončení války.
