Skandál na konferenci lékařů. Studentky v prohlášení obvinily účastníky ze sexuálního obtěžování
Sexistické poznámky, osahávání i pozvání na hotelové pokoje. Německé lékařské shromáždění v Hannoveru řeší obvinění ze sexuálního obtěžování. Několik studentek medicíny popsalo nevhodné chování části účastníků konference, která se konala od 12. do 15. května. Informují o tom německá média.
