„Už bych svým dětem nedoporučil odejít do Ameriky.“ Zhoršuje se tam sociální klima, prohlásil Merz
Německý kancléř Friedrich Merz pokračuje v ostré kritice Spojených států. Na setkání německých katolíků v jihozápadním Würzburgu prohlásil, že by dnes svým dětem už nedoporučil odchod do Ameriky za studiem nebo prací. Podle něj se v Americe výrazně zhoršilo společenské klima a roste nejistota i pro vzdělané lidi, píše bruselský deník Politico.
