Fico v šoku. „Co je kancléři do toho, zda jsem jel do Moskvy?“ Umlčování lidí bude v EU pokračovat, řekl

Slovenský premiér Robert Fico byl šokovaný, když se mu doneslo, že si s ním chce německý kancléř prohovořit o Ficově nedávné cestě do Moskvy na oslavy výročí konce 2. světové války. „Co je německému kancléři do toho, zda jsem do Moskvy jel, nebo nejel?, řekl slovenský premiér na besedě se středoškoláky. Vznesl obavu, že umlčování nepohodlných názorů v EU bude dál pokračovat a mohlo by docházet i k fyzickému napadání lidí, kteří mají odlišné názory. Fico také řekl, že NATO se nachází v rozkladu…

Přečtěte si celý zdrojový článek