Že fanoušci vtrhnou na hřiště, jsme věděli, rozhodčí měl uměle přidat minuty navíc, popsal Tvrdík

Že fanoušci na konci derby se Spartou vtrhnou na trávník, jsme věděli dopředu a měli připravenou strategii, která byla zřetelně neúspěšná. Uvedl to šéf pražské Slavie Jaroslav Tvrdík v České televizi. Dodal, že na bezpečnostní poradě před zápasem řešili taktiku s rozhodčím, zástupci obou klubů i policie ČR. Rozhodčí měl podle Tvrdíka uměle nastavit minuty navíc a následně písknout konec, než fanoušci stihnou vstoupit na hřiště. Popsal také, jak s majitelem Slavie Pavlem Tykačem řešil svůj…

Přečtěte si celý zdrojový článek