Spor mezi partnery v areálu školy v Pardubicích skončil pobodáním. Policie evakuovala budovu

Policie kvůli fyzickému napadení evakuovala střední školu v Poděbradské ulici v Pardubicích. Na místě zadržela podezřelou osobu, uvedla na síti X. Bezprostřední okolí školy je uzavřeno. Další informace policie poskytne, jakmile to okolnosti dovolí, uvedla mluvčí krajské policie Markéta Janovská.

Přečtěte si celý zdrojový článek