Spor mezi partnery v areálu školy v Pardubicích skončil pobodáním. Policie evakuovala budovu
Policie kvůli fyzickému napadení evakuovala střední školu v Poděbradské ulici v Pardubicích. Na místě zadržela podezřelou osobu, uvedla na síti X. Bezprostřední okolí školy je uzavřeno. Další informace policie poskytne, jakmile to okolnosti dovolí, uvedla mluvčí krajské policie Markéta Janovská.
