Hasiči museli rozbít okno zamčeného přehřátého auta, aby zachránili dvě děti

Pražští hasiči dnes zasahovali v ulici U Děkanky, kde v zamčeném osobním autě zůstaly dvě děti. Hasiči rozbili boční okno a děti předali do péče záchranné službě, informovali na síti X. Policisté a odborníci opakovaně upozorňují, že lidé nemají ve vedrech ani na krátkou chvíli nechávat děti či zvířata v zaparkovaných vozech. V Praze se dnešní odpolední teploty pohybovaly kolem 35 stupňů ve stínu.

Přečtěte si celý zdrojový článek