Zápisky duševně choré – 8. část – progresivismus

Progresivistická ideologie zasahuje”-  Firmy obchodované na burze NASDAQ budou muset mít ve vedení LGBT nebo rasové menšiny – UŽ JE TO TADY! Jsem 57. ročník, tak dokážu posoudit ten progres – za mého mládí ve vedení firem museli být členové KSČ a progres je i v požadovaném “původu” – za mého mládí to byl dělnický, teď LGBT nebo rasové menšiny. KUPŘEDU LEVÁ, ZPÁTKY NI KROK – progres je progres – vždy v zájmu všeho lidu!

Cituji od Pirátů:

12.05.2013
V březnu letošního roku vznikla celoevropská kampaň za všeobecný základní příjem (VZP). Usiluje o projednání VZP na půdě evropské komise za účelem prozkoumání podmínek a navržení cesty pro zavedení VZP na celoevropské úrovni. Jakmile tuto kampaň podpoří minimálně 1 milion Evropanů, bude muset Evropská komise návrh projednat.Vzhledem k počtu obyvatel Evropy, který čítá přes 700 milionů, je to cíl reálný.

Z Německa z listopadu 2020:

Poslední šance přihlásit se na test zaručeného příjmu. Každý dostane 1200 eur měsíčně
Šťastnější, svobodnější a kreativnější společnost, která se nebude trápit strachem o zajištění živobytí. To je podle zastánců nepodmíněného
příjmu hlavní výhoda navrhované revoluce v sociálním zabezpečení. Jak by takový život vypadal, si od jara nadcházejícího roku mohou vyzkoušet rovněž obyvatelé Německa, kde je úterý 10. listopadu poslední možností přihlásit se do takové studie.

Bez svobody projevu není svoboda:

Jak v deníku USA Today  vysvětluje Christopher Rufo z Manhattan Institute, „kritická rasová teorie“ přeformulovává marxistickou dialektiku utlačovatele a utlačovaných a „nahrazuje třídní kategorie buržoazie a proletariátu kategoriemi bělošské a černošské identity.“ Jednoduše řečeno, „kritickou rasovou teorii“ lze chápat jako formu „rasového marxismu“.

Na základě “kritické rasové teorie” se podle mě vyjádřil pirátský poslanec – cituji: „Problém je zcela jednoduchý. Sněmovna je plná konzervativních bílých páprdů a velká část inklinuje k fašismu. V této situaci je to prosazovat docela těžké. A kdo tomu nevěříte, tak se podívejte na projednávání prvního čtení manželství pro všechny,“ reagoval Profant  na dotaz, co mohou udělat občané pro to, aby se legislativní proces schvalování zákona o manželství pro všechny urychlil.

Kapitalismus je rasistický, učili své zaměstnance v American Express – cituji:

Lekce vznikly loni v rámci „antirasistické iniciativy“ po smrti George Floyda, který zemřel po zásahu bělošského policisty. Zaměstnanci na těchto lekcích určovali na základě své rasy, pohlaví, sexuální identity a dalších faktorů svou úroveň „privilegia“. Následně zaměstnanci stanovili, zda spadají do skupiny „utlačovatelů“ nebo „utlačovaných“, uvádí novinář New York Post Christopher F. Rufo, který vychází z interních dokumentů společnosti.

V dalších lekcích se jim dostalo rad, jak můžou své chování s ohledem na své postavení v hierarchii v kanceláři změnit. Například měli mít příslušníci rasových či sexuálních menšin v debatách první slovo. Bělošští pracovníci se také měli vyvarovat používání frází jako „Nevidím rasu“ nebo „Všichni jsme lidé“, které společnost klasifikuje jako „mikroagrese“.

V koalici to skřípe. Piráti se zabývají „nepřijatelným vystupováním“ senátora STAN Hraby – cituji:

Senátor Zdeněk Hraba červnový incident okolo „českého Floyda“ komentoval na twitteru slovy: „Zdrogovaný agresivní člověk demolující auta si nezaslouží být oslavován. A je úplně jedno, jakou má barvu kůže, názory či velikost bot. Zločinec je pro mě vždy zločinec. Problém je, když jsou tito lidé oslavováni, zatímco ti, kteří jim v kriminálních činech brání, jsou ti špatní.“ To se zřejmě nelíbilo koaličním kolegům, kteří se podle slov piráta Záhory vystupováním Hraby od té doby zabývají.

Podle mě je rasistický a proto nepřijatelný přístup “Na romských životech záleží“, vždyť NA VŠECH ŽIVOTECH ZÁLEŽÍ !

Neznám jedinou ženu, která by zvolila, že půjde do války a muž zůstane s dětmi doma, v ČR jsou vojákyně z povolání, máme i brigádní generálku, tak za nepřijatelné považuji: “Žena jde do války a muž je s dětmi doma? V budoucnu to bude realita, říká Češka přes gender v NATO“. Podle mě my ženy bychom měly usilovat o mírovou spolupráci a vést k tomu děti, nikoliv chodit do války.

Podle mě neuvěřitelně šílené je – “Skotská vláda radí učitelům, aby podporovali žáky ke změně pohlaví už od 4 let a to bez souhlasu rodičů“, tak jsem dohledala Supporting Transgender Pupils In Schools Guidance for Scottish Schools , kde je uvedeno i: Supporting transgender young people at school: steps for good practice.

Podle mě progresivistické “šílenství” se projevuje i v ČR:

Podle mě je rozhodně třeba začít brát na zřetel – “Jak gender ideologie ničí medicínu a škodí pacientům“.

Podle mě je především kvůli dětem třeba začít budovat “normální” svět, “Když davy zešílely“.

Líbí se mi „MAĎARSKÉ POVSTÁNÍ PROTI WOKE ZÁPADU”  a přidávám se k němu jako rebelující Češka.