Hospoda (chat) – testovací provoz

Vážení diskutéři,

berte prosím na vědomí, že se jedná o novou věc k vyzkoušení. Pravděpodobně i vy se, jako s každou novou věcí, i s tímto budete muset seznámit a zorientovat se. Začněte tím, že si přečtete návod, který je nad samotným chatem, na který záhy přejdete.

Pokud vám něco nepůjde, nepište hned “me to nefunguje”. Zkuste vše nejdříve znovu a pak se teprv ozvěte s konkrétím popisem problému zde do diskuze.

Rád bych nechal kecání volný průběh, nicméně pamatujte, že i zde může být toxické chování (to, které dokáže otrávit ostatní na chatu) odměněno vyhazovem z chatovací místnosti. Vyvarujte se tudíž tomu, abyste psali spoustu textu a příspěvků po sobe (flood), až na vyjímky nepište velkými písmeny (není to slušné, je to obdoba křičení), apod. Rád bych, aby nějaký soubor pravidel nemusel ani vznikout, ale pokud bude potřeba, tak ho na základě zkušeností vytvořím. Zkrátka chovejte se tak, jakoby vedle vás byla vaše maminka 😉

Po přečtení pokračujte na chat zde

PS: takto má vypadat úspěšné přihlášení + popis uživatelského prostředí:

Další věc, co se týče připojování – v obrázku pod “QuakeNet” vidíte “Not connected” (nepřipojeno). Vedle je “Connect” (připojit). Když kliknete na to “Connect”, tak se to opět připojí.