Pavel bude v úterý jednat s Klempířem. Budou řešit veřejnoprávní média

Prezident Petr Pavel přijme v úterý na Pražském hradě ministra kultury Otu Klempíře (za Motoristy). Jednat budou o veřejnoprávních médiích, avizovaném zákonu o audiovizi nebo situaci v kultuře, uvedl dnes na webu odbor komunikace prezidentské kanceláře.

Přečtěte si celý zdrojový článek