Už máte své dluhopisy? První upisovací období končí už v neděli. Co bude dál?

Upisovací období první emise Dluhopisů Republiky končí v neděli, objednávky musí být uhrazeny nejpozději do 7. července. Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) ale doporučuje provést platbu nejpozději 4. července, neboť pak následuje víkend se státními svátky. Vydány budou dluhopisy 15. července. Upisovací období druhé emise Dluhopisů republiky začne 24. srpna a potrvá do 4. října.

Přečtěte si celý zdrojový článek